Volgende wedstrijdTweemaal Zes 1 — Oranje Wit 1/23 november 2019/De Vierstee
Veld: Dierenriem 8 3738 TR, Maartensdijk
Zaal: Nachtegaallaan 30, 3738 EB, Maartensdijk
Volgende wedstrijdTweemaal Zes 1 — Oranje Wit 1/23 november 2019/De Vierstee
Veld: Dierenriem 8 3738 TR, Maartensdijk
Zaal: Nachtegaallaan 30, 3738 EB, Maartensdijk

Programma

Programma

DatumWedstrijdTijd/uitslagenLocatie
2019-11-20 20:45:0020 november 2019 Tweemaal Zes MW1 — EKVA MW1  20:45:0020:45De Vierstee
2019-11-23 10:00:0023 november 2019 Tweemaal Zes C2 — Synergo C2  10:00:0010:00De Vierstee
2019-11-23 10:00:0023 november 2019 KVA F1 — Tweemaal Zes F2  10:00:0010:00Nieuwe Bankrashal
2019-11-23 11:00:0023 november 2019 Tweemaal Zes C1 — Fortissimo C2  11:00:0011:00De Vierstee
2019-11-23 11:30:0023 november 2019 Tweemaal Zes F1 — DVO/Accountor F2  11:30:0011:30De Vierstee
2019-11-23 12:00:0023 november 2019 Tweemaal Zes B2 — DVO/Accountor B3  12:00:0012:00De Vierstee
2019-11-23 12:30:0023 november 2019 Tweemaal Zes E3 — Synergo E3  12:30:0012:30De Vierstee
2019-11-23 13:00:0023 november 2019 Huizen A2 — Tweemaal Zes A2  13:00:0013:00De Meent
2019-11-23 13:00:0023 november 2019 Synergo B2 — Tweemaal Zes B1  13:00:0013:00De Dreef
2019-11-23 13:00:0023 november 2019 Tweemaal Zes D1 — Woudenberg D1  13:00:0013:00De Vierstee
2019-11-23 13:30:0023 november 2019 Tweemaal Zes E2 — Het Bosch E2  13:30:0013:30De Vierstee
2019-11-23 13:50:0023 november 2019 AW.DTV A2 — Tweemaal Zes A1  13:50:0013:50Zeeburgereiland
2019-11-23 18:00:0023 november 2019 De Corvers D1 — Tweemaal Zes D2  18:00:0018:00Kerkelanden
2019-11-23 18:10:0023 november 2019 Tweemaal Zes 2 — Oranje Wit 2  18:10:0018:10De Vierstee
2019-11-23 19:50:0023 november 2019 Tweemaal Zes 1 — Oranje Wit 1  19:50:0019:50De Vierstee
2019-11-23 21:20:0023 november 2019 Tweemaal Zes 3 — Victum 3  21:20:0021:20De Vierstee
2019-11-30 09:00:0030 november 2019 MIA D2 — Tweemaal Zes D1  09:00:0009:00De Bokkeduinen
2019-11-30 09:00:0030 november 2019 SKF E6 — Tweemaal Zes E1  09:00:0009:00SKF-hal
2019-11-30 09:30:0030 november 2019 KCD E1 — Tweemaal Zes E3  09:30:0009:30Steinheim
2019-11-30 10:00:0030 november 2019 OVVO F2 — Tweemaal Zes F3  10:00:0010:00OVVO-hal
2019-11-30 11:00:0030 november 2019 Victum D3 — Tweemaal Zes D2  11:00:0011:00Weteringhoek
2019-11-30 11:30:0030 november 2019 RDZ E3 — Tweemaal Zes E2  11:30:0011:30Dijnselburg
2019-11-30 11:35:0030 november 2019 Wolderwijd F1 — Tweemaal Zes F1  11:35:0011:35De Horst
2019-11-30 12:30:0030 november 2019 Tweemaal Zes F2 — Atlantis F1  12:30:0012:30De Vierstee
2019-11-30 13:00:0030 november 2019 Victum C2 — Tweemaal Zes C2  13:00:0013:00Weteringhoek
2019-11-30 14:00:0030 november 2019 VIKO C1 — Tweemaal Zes C1  14:00:0014:00Helsdingen
2019-11-30 15:20:0030 november 2019 Fiducia 5 — Tweemaal Zes 4  15:20:0015:20Europahal
2019-11-30 17:05:0030 november 2019 Tweemaal Zes A1 — Fiducia A2  17:05:0017:05De Vierstee
2019-11-30 18:40:0030 november 2019 KCR 2 — Tweemaal Zes 2  18:40:0018:40De Wissel
2019-11-30 19:10:0030 november 2019 Synergo 3 — Tweemaal Zes 3  19:10:0019:10Loevenhoutsedijk