Veld: Dierenriem 8 3738 TR, Maartensdijk
Zaal: Nachtegaallaan 30, 3738 EB, Maartensdijk
Veld: Dierenriem 8 3738 TR, Maartensdijk
Zaal: Nachtegaallaan 30, 3738 EB, Maartensdijk

Max Mosterd wordt trainer van Tweemaal Zes 2

De TC en het bestuur zijn verheugd te kunnen delen dat Max Mosterd volgend seizoen de trainer zal zijn van Tweemaal Zes 2. Met zijn aanstelling is de selectie­staf voor het seizoen 2025-2026 compleet, nadat eerder Ruben van Halderen werd aangesteld als hoofdtrainer.

TZ 2 is een jong en leergierig team met potentie, dat op het veld uitkomt in de Reserve 1e klasse en in de zaal in de Reserve 2e klasse. Onder leiding van Luke van Kouterik is het team dit seizoen flink gegroeid op het gebied van tactiek en techniek. Een mooie ontwikkeling, waardoor spelers en speelsters ook speeltijd krijgen in wedstrijden van TZ 1. De TC is trots op dit resultaat, met het oog op de lange termijn.

Met de aanstelling van Max hebben we een enthousiaste en leergierige trainer/coach gevonden. Voor velen is Max een bekend gezicht binnen TZ. Hij heeft jarenlang zelf gekorfbald en wil zijn motiverende en inspirerende kwaliteiten graag gaan inzetten als trainer/coach.

We kijken uit naar de samenwerking en wensen Max veel succes en plezier in zijn nieuwe rol.

Namens het bestuur en de technische commissie,

Milan Blauwendraat
C.K.V. Tweemaal Zes